Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. září 2008 budeme pořádat ACOND CUP - turnaj 3. tříd

16. 7. 2008

Všechno šlo rychleji, než jsme čekali. Všech osm týmů, které jsou uvedeny už potvrdili svoji účast. Teď zbývá jenom tvrdá příprava, aby jsme v turnaji byli rovnocenými partnery našich soupeřů. Představme si všechny týmy na jejich stránkách LETCI Letňany, výběr HTABK Mladá Boleslav, IHC Písek, HC Č. Budějovice, SPARTA Praha, METEOR Třemošná  Na konci stránky, už je předběžný časový program turnaj.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

 

Hlavním sponzorem turnaje je firma, která  na našem trhu prezentuje tepelná čerpadla a klimatizace značky  

Obrazek

        

 

Turnaj 3. tříd v ledním hokeji   

 
Pořadatel :                      HC ZVVZ Milevsko
 
Datum konání :               neděle 7.9. 2008           
 
Místo konání :                 Zimní stadion v Milevsku
 
Startovné :                       1.500,- Kč na každé mužstvo
                              
Počet týmů :                     8 - rozdělených do dvou skupin
 
 
Věková kategorie :             3 třídy - ročník 2000 a mladší a žáci narození v 10 až 12 měsíci 1999
 
Propozice turnaje :
1.      Vedoucí mužstev po příjezdu potvrdí nebo doplní hlavnímu pořadateli vyplněné soupisky hráčů, které budou zaslány emailem do 10.8. 2008 a zaplatí startovné.
2.      Hrací systém turnaje - dvě skupiny A a B po 4 týmech, poté o umístění.
3.      Hrací doba : 3 x 10 minut hrubého času. ( Úprava ledu vždy po 2 zápasech ).
4.      Zápasy budou odehrány podle pravidel minihokeje v útočných resp. obraných třetinách. V jedné třetině bude hrát skupina “A“ a ve druhé skupina “B“ současně.
                Střední třetina bude vybavena přenosnými lavičkami a bude sloužit jako střídačka.
        5.     Stanovení celkového pořadí ve skupinách :a) počet bodů ( vítězství 2 body, remíza 1 bod )
                                                                                   b) vzájemná utkání
                                                                                   c) celkové skore
                                                                                   d) počet vstřelených branek
6.      Stanovení celkového pořadí o umístění : při remíze se pojedou 3 samostatné nájezdy a když se nerozhodne tak vždy po jednom na každé straně
7.      Rozhodčí budou delegováni pořadatelem turnaje.
8.      Každé mužstvo se musí dostavit k turnaji 1. hodinu před začátkem svého prvního zápasu.
9.      Náklady na dopravu a stravu si každé mužstvo hradí samo
10.   Po každé odehrané třetině jsou povinni vedoucí všech mužstev nahlásit střelce branek pořadateli do kabiny časomíry, který je v přestávkách mezi třetinami přečte
11.    Každé mužstvo by mělo mít k dispozici dvě odlišné sady dresů
12.   Zahájení turnaje : 8.30 hod.
13.   Zakončení turnaje : cca 18 hod
14.   Vyhodnocení turnaje :                             Medaile pro mužstva na 1 až 4 místě ( 14 ks )
Diplom pro každé mužstvo
Poháry pro mužstvo na 1, 2 a 3 místě
Upomínkové talíře pro mužstvo na 4 až 8 místě
Nejlepší hráč z každého mužstva
Nejlepší střelec celého turnaje 
Nejlepší brankář celého turnaje
Další věcné ceny od sponzorů
15.    Občerstvení :         a) zajištěno přímo na zimním stadioně s výhledem na ledovou plochu
b) nebo je možnost po dohodě skupinově objednat obědy pro celé mužstvo v restauraci „SPORT“, která sousedí se zimním stadionem  
 
        12.                Závazné přihlášení na turnaj :                do 1.8. 2008
        13.                Kontakt : Petr Kolář tel.728253476        p-kolar@volny.cz
 
 
POVINNOST DRUŽSTA, nejpozději do 10.8. 2008 zaslat na uvedený email předběžnou soupisku do připraveného formuláře ( čísla a případné změny budou dopsána dodatečně před začátkem turnaje )
 
PROSBA PRO VEDOUCÍ,čím dříve nám zašlete všechny informace o Vás a případných skupinových obědech o to lépe se o Vás postaráme
      
 
Předběžný časový program turnaje :
 
                                                           Hřiště “A“                                                                               Hřiště “B“
 
                                                Hra ve skupinách
 
08.30 ( 09.10 )    Milevsko - IHC Písek                          České Budějovice - METEOR Třemošná
09.15 ( 09.55 )    LETCI Letňany - BK Mladá Boleslav   HTA - SPARTA Praha
10.00 ( 10.15 )    úprava ledu
10.20 ( 11.00 )     Milevsko - BK Mladá Boleslav          České Budějovice - SPARTA Praha
11.05 ( 11.45 )     LETCI Letňany - IHC Písek                 HTA - METEOR Třemošná
11.50 ( 12.05 )     úprava ledu
12.10 ( 12.50 )    Milevsko - LETCI Letňany                   České Budějovice - HTA
12.55 ( 13.35 )    BK Mladá Boleslav - IHC Písek            SPARTA Praha - METEOR Třemošná
13.40 ( 13.55 )   úprava ledu
 
                   Semifinále                                                                5 až 8 místo
 
14.00 ( 14.40 )    1 A - 2 B                                                         3 A - 4 B
14.45 ( 15.25 )     2 A - 1 B                                                        4 A - 3 B
15.30 ( 15.45 )    úprava ledu
 
15.50 ( 16.30 )    o 3. místo                                                       o 7. místo
16.35 ( 17.15 )     FINÁLE                                                          o 5. místo
 
 
                                        


 

 

 

 

 

 

 

 

       
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nám se dařit určitě bude

(Boleslavák, 2. 8. 2008 21:25)

Sice jsem v Milevsku nikdy nebyl, ale moc se těšíme. Bude to náš první turnaj a snad se nám bude dařit

Jak se nám bude dařit?

(Budějický rodič, 2. 8. 2008 19:06)

Už se těšíme do Milevska