Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další víkend budou ŠTÍŘI vytížení

23. 2. 2009

V uplynulém víkendu ŠTÍŘI vyhráli v přátelákách pouze na nájezdy. Ale oba odehrané zápasy splnili účel a ukázali klukům, že jednou se vyhraje a jednou prohraje. Další víkend na přelomu února a března bude náročný hlavně pro třeťáky, kteří kromě sobotních těžkých zápasů budou hrát v neděli další přátelák na celé, tentokrát s Č. Budějovicemi.

V sobotním dvojutkání budeme hrát nejdříve se Strakonicemi a potom s J. Hradcem. Zápasy se Strakonicemi  patří,  už od loňské sezóny,  po hokejové stránce mezi ty nejlepší  v celé soutěži KP 2 a 3. tříd.  Doufejme, že kluci navážou na předchozí vzájemné zápasy, ve kterých bojovali na hranicích svých  možností. Druhý zápas proti J. Hradci nebude také žádná procházka růžovým sadem, což nám  dokázal poslední vzájemný zápas.  O jehož výsledku se rozhodovalo, až v samotném závěru utkání.  Začátek prvního utkání je v 9.30 hod a druhého ve 12 hod.

Na neděli jsme domluvili přátelák s Č. Budějovicemi na celé hřiště. Kluci z Budějovic jsou ročník 2000, ale hrají  KP 4. tříd, takže žádný lehký zápas. Začátek  je v 10.45 hod.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář