Jdi na obsah Jdi na menu

Konec roku ukončíme turnajem v domácím prostředí

24. 11. 2008

Jelikož jsme nebyli pozváni na žádný vánoční turnaj, tak jsme na konec roku do Milevska pozvali zmiňované týmy, a to jak druhých tak třetích tříd.

Turnaj “ SILVESTROVSKÝ“ 2. a 3. tříd v ledním hokeji

Pořadatel :                              HC ZVVZ Milevsko

Datum konání :                       pondělí 29.prosince 2008

Místo konání :                        Zimní stadion v Milevsku

Startovné :                              2.000,- Kč na každé mužstvo

Účastníci turnaje :                        2.třídy                                          3. třídy
                                                    a) ŠTÍŘI Milevsko                             a) ŠTÍŘI Milevsko
                                                    b) HTA                                                 b) HTA
                                                    c) BK Mladá Boleslav                       c) BK Mladá Boleslav
                                                    d) Znojmo                                          d) Znojmo

Věková kategorie :                  2 třídy - ročník 2001 a 2002 ( bylo by dobré půl na půl )

3 třídy - ročník 2000 a žáci narození 11 a 12 měsíci v roce 1999

Propozice turnaje :
1.     Vedoucí mužstev po příjezdu potvrdí nebo doplní hlavnímu pořadateli vyplněné soupisky hráčů, které budou zaslány emailem do 10.12. 2008 a zaplatí startovné.
2.     Hrací systém turnaje každý s každým - viz. Program turnaje.
3.     Hrací doba : 3 x 12 minut hrubého času. ( Po dvou odehraných zápasech úprava ledu ).
4.     Zápasy budou odehrány podle pravidel minihokeje v útočných resp. obraných třetinách. V jedné třetině budou hrát druhé a ve druhé třetině třetí třídy současně.
Střední třetina bude vybavena přenosnými lavičkami a bude sloužit jako střídačka

Stanovení celkového pořadí :                     a) počet bodů ( vítězství 2 body, remíza 1 bod )
                                                                           b) vzájemná utkání
                                                                           c) celkové skore
                                                                           d) počet vstřelených branek
6.     Rozhodčí budou delegováni pořadatelem turnaje.
7.     Každé mužstvo se musí dostavit k turnaji 1. hodinu před začátkem svého prvního zápasu.
8.     Náklady na dopravu a stravu si každé mužstvo hradí samo
9.     Po každé odehrané třetině jsou povinni vedoucí všech mužstev nahlásit střelce branek pořadateli do kabiny časomíry, který je v přestávkách mezi třetinama přečte
10.   Každé mužstvo by mělo mít k dispozici dvě odlišné sady dresů
11.   Zahájení turnaje : 10.00 hod.
12.   Zakončení turnaje : cca 16.15 hod

13.   Vyhodnocení turnaje :                         Medaile pro každé mužstvo ( 13 ks )

Kontakt : Petr Kolář tel.777300472                  p-kolar@volny.cz

POVINNOST DRUŽSTA, nejpozději do 10.12. 2008 zaslat na uvedený email předběžnou soupisku ( čísla a případné změny budou dopsána dodatečně před začátkem turnaje )