Jdi na obsah Jdi na menu
 


V sobotu 24.1. 2009 pojedeme do Vimperka

18. 1. 2009

Jak jsme již psali, v sobotu nás ve Vimperku čekají dva výborné týmy. Hluboká nám to ukázala tento víkend a o formě Vimperku hovoří postavení v tabulce. Nenechme se zmást tím, že Vimperk v tomto kole prohrál jak z Pískem tak s Č. Krumlovem.

Soutěžní utkání 18.1.2009 - z píseckých stránek

IHC Písek - HC Vimperk 6:1  (2:0, 2:0, 2:1)

S mužstvem, které před tímto kolem bylo na druhém místě soutěže, jsme neměli mít mnoho šancí. V zisk bodů věřil málokdo, ale co dokázali kluci svou nesmírnou bojovností, obětavostí a vůlí na hřišti předvést za podívanou, no klobouk dolů. Celý mančaft nastoupil do utkání s odhodláním zvítězit a od první minuty jsme byli lepší než soupeř. Naprostou většinu osobních soubojů jsme dokázali vyhrát a těch pár střel, co soupeř většinou z dálky dokázal protlačit k naší bráně, vychytal s přehledem chytající Grégr. Vítězství jsme si vzít nenechali, ale jak se ukázalo, stálo nás až příliš mnoho sil.

Branky : Kolář 2, Švec 1+1, Procházka 1+1, Plechatý, Schenk, Novotný 0+1, Čížek 0+1, Srb 0+1

Slovo trenéra : Že jsme jeli do Krumlova s tím, že přijedeme bez bodu a nakonec jsme tam odehráli dvě skvělá utkání, to snad nikdo nečekal. Takhle jsem kluky jestě nikdy hrát neviděl, takové nasazení a tak skvělý výkon proti Vimperku nikdo ani nemohl tušit.  David Čížek

Soutěžní utkání 18.1.2009 - z krumlovských stránek

Č.Krumlov - HC Vimperk 4:3

V rychlém a napínavém zápase zvítězila 3 Třída nad druhým týmem tabulky HC Vimperkem 4:3!.O výsledku se rozhodlo až v samém závěru utkání a naši borci hrající díky marodce v sedmi hráčích si sáhli na dno svých sil.Nakonec se vyplatila houževnatost a aktivní přístup k zápasu.Náš tým získal cenné body na úkor týmu, který se řadí k nejlepším ve své kategorii.