Jdi na obsah Jdi na menu
 


LETCI byli dneska nad naše síly

18. 10. 2008

Sobotní brzké ráno začalo cestou do Prahy, kde nás čekal v Letňanech zatím nejtěžší soupeř domácí LETCI. Druháci i třeťáci sehráli zápas na 4 x 15 minut. 

Zápas třeťáků 3 : 9 ( 0-2, 2-2, 0-2, 1-3 )

Branky : Pejša ( Škoch ), Zavadil ( Kolář ), Podliska ( Kolář )

Soupeř hrál od začátku do konce organizovaně a zaslouženě nás porazil. Zápas jsme na chvilku zdramatizovali na začátku druhé čtrtiny, když se nám podařilo vyrovnat na 2 - 2. Poté jsme dostali trochu smolný gol, po kterém se soupeř rozstřílel a my už jsme skorovali do konce zápasu jenom jednou. Kluky musíme všechny pochválit, protože ač se nám hra moc nedařila, bojovali jsme až do úplného konce. Každá takováhle proha je dobrá k tomu, aby naši borci viděli, že mají co zlepšovat.

Sestava : Kolář Kristián, Hulan Ondra, Kašpar Dominik, Škoch David, Pejša Daniel, Jiroušek Jirka, Rybák David, Zavadil Vít, Podliska Michal a Kolář Petr.

 

Zápas druháků 0 : 8  (2:0,1:0,4:0,1:0)

Dnes naši malí Štíři nestačili na výborně bruslící Letce. Bylo to dáno  tím, že máme v sestavě hodně mladších kluků a jedno děvče, kteří s hokejem letos začínají . Přesto se všichni dželi dobře . Dokázali si vypracovat i několik gólových šancí, které  se jim, ale bohužel nepodařilo proměnit.  Nebýt třetí čtrvtiny, kdy  jsme inkasovali čtyři góly,  byl by výsledek ještě uspokojivější.  Všechni hráči zaslouží pochvalu , zejména pak  brankář , Péťa Jiroušek , který kryl celkem 57 střel !!!. I když jsme prohráli,  bereme to jako cennou zkušenost do  dalších  zápasů.

 Sestava : Jiroušek Petr , Dušek Tomáš, Řezáč Michal, Kolář Daniel, Král Tomáš, Barda David, Kotounová Anna, Trepka Dominik, Chomát Ondra, Čiko Lukáš a Petržílka Lukáš.

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chybama se člověk učí

(Taťka, 18. 10. 2008 20:55)

Nevadí štíři, příště vyhrajete