Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na domácím stadionu se ŠTÍRŮM dařilo

11. 1. 2009

Další kolo krajského přeboru 2 a 3 tříd se hrálo na milevském zimním stadionu. Třeťáci využili domácího prostředí na 100 % a druháci jednou vyhráli a jednou prohráli.

V prvním utkání jsme nastoupili proti J.Hradci a obě naše mužstva vyhrála. Třeťáci sehráli velmi vyrovnané utkání s vítězným koncem. Po dvou třetinách byl stav vyrovnaný 1 – 1, na začátku třetí třetiny se soupeř ujal vedení. Našim borcům se však během chvilky podařilo vyrovnat a během dalších 2 minut přidat další 2 branky a tím jsme rozhodli o našem vítězství. V samotném konci zápasu jsme vstřelili ještě jednu branku my i náš soupeř, takže konečné skore bylo 5 – 3 pro naše Štíry. Druháci měli ukání od začátku do konce pod kontrolou a vyhráli vysoko 7 – 1.

Druhé utkání jsme sehráli s celkem Č.Krumlova, který patří mezi nejlepší v tabulce mezi druháky i třeťáky. Druháci prohráli 1 - 6, ale jelikož tento soupeř v soutěži ještě neprohrál byl výsledek přijatelný. Třeťáci sehráli s Krumlovem další výborný zápas a i tentokrát se nám podařilo dotáhnout zápas do vítězného konce. Soupeř se ujal na začátku zápasu vedení, které jsme smazali ještě do konce první třetiny. O našem vítězství jsme rozhodli opět až ve třetí třetině kdy se nám podařilo během dvou minut dvakrát skorovat a tím jsme zlomili odpor soupeře. Na konci zápasu se mohli kluci radovat z konečné výhry 5 - 2.

Výsledky třeťáků :

Milevsko – J. Hradec 5 – 3 ( 1:0, 0:1, 4:2 )

Kolář 3 + 0, Pejša 1 + 1, Hejna 1 + 1, Stráňka 0 + 1
Milevsko – Č.Krumlov 5 – 2 ( 1:1, 2:1, 2:0 )
Kolář 1 + 1, Pejša 2 + 0, Zavadil 1 + 1, Stráňka 1 + 0, Hejna 0 + 1

 

Sestava : Kolář K., Pejša, Hulan, Kolář P., Zavadil, Podliska, Stráňka, Hejna, Rybák, Kašpar a Jiroušek.

Druháci:

Milevsko - J. Hradec  7:1 (3:1, 0:0, 4:1)

Branky : Řezáč 2+2, Dušek 2+2, Chomát 2+0, Čiko 1+0

Sestava : Křepela, Dušek, Řezáč, Chomát, Šedivý, Trepka, Čiko, Petržílek, Barda, Kolář, Kotounová, Král, Plocha

 

Milevsko - Č. Krumlov A   1:6 (0:2 , 1:3 , 0:1)

Branka: Řezáč (Dušek)

Sestava : Jiroušek, Dušek, Řezáč, Chomát, Šedivý, Trepka, Čiko, Petržílek, Barda,   Plocha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blahopřeju!!!

(Škocháček, 12. 1. 2009 19:12)

Nazdar kluci, gratuluju k sobotnímu vítězství. Věřím, že se do soboty vymarodím a že Vám pomůžu vyklepnout Hlubokou a Tábor. Tak zatím čau.