Jdi na obsah Jdi na menu
 


Doma jsme vybojovali 7 bodů

15. 11. 2008

Třeťáci

 

Milevsko - Č. Budějovice A  8 : 2 (3:0, 1:1, 4:1)

Branky: Pejša (Škoch), Zavadil (Podliska) , Podliska (Stráňka), Kolář 5 (Rybák 2, Stráňka, Jiroušek)

 Sestava:

Kolář Kristián, Pejša, Škoch, Hulan, Zavadil, Podliska, Stráňka, Hejna, Kolář Petr, Rybák, Jiroušek

Milevsko - Strakonice  1 : 1 (0:1, 1:0, 0:0)

Branky: Kolář (Rybák)

  Sestava:

Kolář Kristián, Pejša, Škoch, Hulan, Zavadil, Podliska, Stráňka, Hejna, Kolář Petr, Rybák, Jiroušek

Komentář : Soutěž KP 3 tříd v minihokeji bude v letošním roce rozdělena na zápasy, ve kterých nastoupíme proti týmům věkově stejně starým a proti klukům mladším. Tento věkový rozdíl byl vidět v zápasech odehraných tento víkend v Milevsku. Proti týmu z Č.Budějovic  si kluci vytvořili spoustu šancí, ale když viděli, že po 6 minutách vedou 3 - 0, trochu polevili a nedokázali proměnovat ani ty nejvyloženější šance. To druhý zápas proti Strakonicím, splnil naše předpoklady, že to bude boj až do poslední minuty. Právě v této poslední minutě jsme mohli rozhodnout o našem vítězství, ale našim ŠTÍRŮM se tento rozdílový gol nepodařilo při závěrečném tlaku vstřelit. Tak skončil zápas spravedlivou fotbalovou remízou 1 - 1, na které měli největší podíl oba dva výborně chytající brankáři. Dalších 11 našich ŠTÍRŮ, kteří se celých 45 minut rvali o výsledek  zaslouží za výkon v tomto zápase SUPER VELKOU POCHVALU. Bylo vidět i na lavičce, že při takovýchto těžkých zápasech dokáží kluci táhnout za jeden provaz a to je velké plus do dalších utkání, které nás čekají.  

Druháci

 

Milevsko - Č. Budějovice A  6 : 0 (2:0, 3:0, 1:0)

Branky:  Dušek 4 (Řezáč 3), Čiko (Chomát), Chomát 

Sestava:

Jiroušek P., Král, Barda, Kolář D., Řezáč, Kotounová, Šedivý,  Čiko, Chomát , Petržílka, Plocha a Dušek

Do tohoto utkání měli naši Štíři raketový nástup. Hned v prvním střídání jsme soupěře zatlačili a střelili  gól. V průběhu další hry se soupěř začal osmělovat , ale ztroskotával  jako vždy na výborně chytajícím Petrovi Jirouškovi . V první třetině nám soupeř nastřelil tři tyče , ale jinak jsme měli utkání stále pod kontrolou. Ve druhé a třetí třetině se nám uspěšně dařilo navyšovat skóre až na 6:0.

 

 

 

Milevsko - Strakonice  5 : 1 (1:1, 2:0, 2:0)

Branky: Chomát 2, Dušek 3 (Řezáč)

Sestava:

Křepela , Král, Barda, Kolář D., Řezáč, Kotounová, Šedivý,  Čiko, Chomát , Petržílka, Plocha a Dušek

Zápas  se Strakonicemi jsme považovali za daleko  obtížnější než  předešlé utkání s ČB. To se také ukázalo hned ze začátku, když jsme již ve čtvrté minutě prohrávali 0:1. Po té naší Štíři zabrali a postupem času (hravně první útok) začali přebírat iniciativu a otáčet skóre. V tomto utkání se výborně předvedl Ondra Chomát , který z postu obránce výborně podporoval útok. I když měl soupeř bruslařsky navrh dokázali jsme ho naší bojovností úspěšně porazit.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář