Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třeťáci zvítězili v silně obsazeném turnaji

30. 12. 2008

Máme za sebou další vydařený turnaj. Jako první proti nám nastoupil celek z Mladé Boleslavi, se kterým už jsme jednou hráli. Podařilo se nám Mladou Boleslav přejet i tentokrát a dokonce jsme udrželi čisté konto. Naopak nám se podařilo vsítit 7 branek do mladoboleslavské sítě. Do druhého zápasu se Znojmem jsme šli s vědomím, že musíme podat bezchybný výkon, abychom uhráli slušný výsledek. Podařilo se, a vyhráli jsme po boji 4 - 2. V posledním rozhodujícím zápase s celkem HTA  kluci příkladně od začátku do konce do jednoho makali na pokraji svých možností. Krystián v brance se překonával a kluky s HTA nenechal skórovat vícekrát, než jeho spoluhráče a to stačilo na konečné vítězství v turnaji. Konečná remíza 2 - 2, kterou se nám podařilo udržet je pro kluky obrovským úspěchem a dobrým odrazem do dalších takto podařených utkáních. Musíme si přizanat, že remíza pro nás byla šťastná, protože soupeř působil hokejovějším dojmem, ale o to vzácnější je výsledek, jaký se nám podařilo s týmem HTA  uhrát. 

Abych nezapoměl na druháky. V takto silné konkurenci skončili sice na posledním čtvrtém místě, ale všechny tři zápasy byly vyrovnané až do samotných závěrů zápasů.  V úterý přineseme podrobnější informace k turnaji.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rozhodčí

(Jaromír Pytlík HTA, 30. 12. 2008 16:13)

Já si to nemyslím, vítěz může být jen jeden a tím je pro tentokráte Milevsko. Je pravda, že rozhodčí utkání zvoral, ale neřekl bych že to někomu vyhrál...(ale rozlobilo mě to dost :-). Milevsko hrálo velmi dobře, řekl bych celkem takticky... Já bych řekl, že to Milevsku vyhrál K.Kolář v brance....a obranná hra, protože kdyby s námi hráli jak Znojmo, tak by to zřejmě vypadalo jinak...

Turnaj ovládli rozhodčí

( Fanda, 30. 12. 2008 13:23)

Vyhráli jste díky rozhodčímu,ten co předved je jako s učebnice"Jak jse píská pro domácí"