Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslední zápasy KP 2 a 3 tříd sehráli milevští ŠTÍŘI v Českých Budějovicích, kde nastoupili proti domácímu celku a táborským kohoutům. Sezónu kluci zakončili těmito výhrami a shodně tak obsadili v konečné tabulce třetí místa a získali bronzové medaile.

 

Třeťáci v prvním zápase s Táborem šli zaslouženě v první třetině do dvoubrankového vedení po brankách P. Koláře a Hulana. Hned na začátku druhé třetiny jsme svůj náskok ještě zvýšili na rozdíl třech branek. Postupem času se začala hra vyrovnávat a ve druhé třetině se podařilo soupeři snížit na 1 – 3. Ve třetí třetině jsme měli hned několik výborných šancí, ale trefil se pouze Tábor a snížil tak na konečných 2 – 3. Ve druhém zápasu proti domácím jsme nezačali šťastně , když jsme si dali v první třetině vlastní branku. Kluci si stejně jako v zápase s Táborem vytvářeli dost šancí, ale brankáře domácích se podařilo překonat až v poslední minutě druhé třetiny P. Kolářovi. Tento vyrovnávací gól  ŠTÍRY nastartoval a ve třetí třetině jsme domácím nastříleli 5 branek. Čtyři vsítil P. Kolář a jednu přidal Zavadil. Kluci zaslouží pochvalu za to, že i když skoro dvě třetiny prohrávali nesložili zbraně, poctivě makali a čekali na vyrovnávací branku. Ta naštěstí přišla a po smršti ve třetí třetině jsme zápas vyhráli.

 

Milevsko – Tábor 3 – 2 ( 2:0, 1:1, 0:1 )

Kolář 2 + 1, Hulan 1 + 0, Stráňka 0 + 2

 

Milevsko – ČB 6 -1 ( 0:1, 1:0, 5:0 )

Kolář 5 + 0, Zavadil 1 + 0, Rybák 0 + 2, Hejna 0 + 1, Podliska 0 + 1

 

Druháci si v zápase s Táborem pohlídali začátek a v první třetině nastříleli 4 branky. V dalších dvou třetinách už jen kontrolovali hru a přidali v nich 3 branky. Druhý zápas s Č. Budějovicemi byl vyrovnanější a obě mužstva si vytvářela spoustu šancí. ŠTÍŘI  byli přece jenom o něco aktivnější a vybojovali výhru 5 – 3.

 

Milevsko – Tábor 7 – 0 ( 4:0, 1:0, 2:0 )

Dušek 3 + 1, Řezáč 1 + 1, Chomát 1 + 2, Trepka 1 + 0, Kotounová 1 + 0, Čiko 0 + 1

 

Milevsko – ČB 5 – 3 ( 1:0, 3:2, 1:1 )

Dušek 3 + 0, Chomát 2 + 0

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář